OWM pomaga - o akcji

22.03.2017

OWM pomaga - o akcji

O akcji

Biegniesz w ORLEN Warsaw Marathon, by sprawdzić siebie i swoje możliwości? Możesz pobiec też dla innych! Już dziś dopisz swój nowy cel! Pobiegnij w maratonie albo Biegu OSHEE 10 km, a na mecie podziel się sercem w akcji charytatywnej „Dar Serca dla…”. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać cel powiązany z organizacją, a następnie dołączyć do tej drużyny. Po biegach powstanie lista zespołów, z których najwięcej zawodników dotarło do mety. Dziesięć pierwszych drużyn zdobędzie dla swoich organizacji finasowanie dla wyznaczonych przez siebie celów.

W akcji charytatywnej mogą wziąć udział osoby (zapisać się do drużyny wybranej przez siebie organizacji), które:

  1. Są uczestnikami ORLEN Warsaw Marathon 2017;
  2. Zaakceptowały Regulaminy ORLEN Warsaw Marathon 2017;
  3. Uiściły opłatę startową, zgodnie z postanowieniami regulaminów;
  4. Zaakceptowały Regulamin Akcji Charytatywnej;
  5. Dokonały wyboru organizacji oraz wskazanego przez nią celu wsparcia i zdecydowały się go poprzeć.

Do akcji charytatywnej możesz przyłączyć się poprzez wykonanie czynności opisanych na stronie ORLEN Warsaw Marathon – http://www.orlenmarathon.pl w zakładce: OWM POMAGA, czyli:

  1. Wypełnić formularz rejestracji/zapisów;
  2. Dokonać wyboru organizacji, dla której pobiegniesz – uczestnicy zarejestrowani wcześniej niż rozpoczęła się akcja OWM POMAGA mogą dokonać wyboru organizacji w panelu zawodnika;
  3. Zaakceptować regulamin projektu „Dar serca dla…”

Każdy z celów „Dar serca dla…” zostanie oznaczony innym kolorem i dedykowaną naklejką. Tę możesz odebrać ze stoiska organizacji, która ten cel zgłosiła. Będzie się ono znajdować w hali EXPO, od czwartku 20 kwietnia 2017 roku. Naklejkę w odpowiednim kolorze przed biegiem naklej na numerze startowym, tak by nie zasłaniała Twojego numeru.

Udział w projekcie „Dar serca dla…” jest dobrowolny i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Uczestnik, który pobiegnie dla wybranej przez siebie organizacji i ukończy bieg, powiększy liczbę zawodników danej organizacji i wspólnie z nimi zwiększy szanse na otrzymanie przez nią wsparcia finansowego. Osoby, które nie ukończą biegu, na wybranym przez siebie dystansie, nie są uwzględniane przez organizatora przy zliczaniu łącznej sumy zawodników, którzy wsparli daną organizację i jej cel.

Więcej informacji: darserca@orlenmarathon.pl