Premiera koszulek na ORLEN Warsaw Marathon

9.03.2018

Premiera koszulek na ORLEN Warsaw Marathon

Premiera koszulek na ORLEN Warsaw Marathon

Już wkrótce zawodnicy startujący w ORLEN Warsaw Marathon będą mogli do swoich kolekcji gadżetów biegowych dołączyć nowe, nawiązujące do symboli Warszawy, koszulki. Jak co roku, PKN ORLEN oraz ASICS, partner główny wydarzenia, zadbały o to, aby biegaczom – oprócz satysfakcji z osiągniętych wyników – pozostała po zawodach unikalna pamiątka. Wzór tegorocznych koszulek nawiązuje do symboli Warszawy, a także obchodzonego w tym roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zawodnicy biegnący królewski dystans, w pakietach startowych Standard i Premium, znajdą czerwone koszulki techniczne ASICS, wykonane w technologii Motion Dry, doskonale odprowadzającej wilgoć. Koszulka wykonana jest z bardzo lekkiego i elastycznego materiału, który świetnie dopasowuje się do ciała – luźny męski krój dostosuje się do każdej sylwetki, natomiast damska koszulka będzie specjalnie taliowana. Delikatne szwy zadbają o komfort biegaczy, minimalizując ryzyko obtarć. Uczestnicy biegu OSHEE 10 km, którzy wybrali pakiet Standard, znajdą w nim białą koszulkę o takich samych parametrach technicznych, jak maratończycy.

Nowe wzory koszulek zostały zaprezentowane przez Ambasadorów Ruchu ASICS, biorących udział w kampanii „I MOVE ME” – Joannę Jabłczyńską oraz Yareda Shegumo. Aktorka w przeszłości startowała m.in. w maratonie w Nowym Jorku, a obecnie rozpoczęła treningi do biegu OSHEE 10 km. Yared Shegumo, polski lekkoatleta z maratońskim rekordem życiowym 2:10:34, przygotowuje się natomiast do startu na królewskim dystansie ORLEN Warsaw Marathon.

Specyfikacja techniczna koszulek:

- technologia Motion Dry
- 100% polyester Level 4
- Microkappa
- gramatura: 130 g/m2
- kolor: maraton – czerwony, bieg OSHEE 10 km – biały