OWG - atrakcje - muzyka

17.03.2017

OWG - atrakcje - muzyka

Koncerty

Umieszczona w centrum wydarzenia scena będzie stale dostarczała gościom rozrywek i inspiracji do zdrowej zabawy! To także na niej odbędą się koncerty największych polskich gwiazd.

Jakie inne muzyczne i taneczne rozrywki na Was jeszcze czekają?

MEZO

Jeden z najpopularniejszych polskich artystów oraz twórca hitów, które zna cała Polska takich jak „Sacrum”, „Ważne”, czy „Aniele”.
Jego muzyka to połączenie hip-hopu z popem oraz pozytywnymi, optymistycznymi tekstami. Prywatnie muzyk jest biegaczem, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut!

Jacku, czy biegowa pasja ma wpływ na Twoją muzykę? Czy pomaga Ci w pracy na scenie?

„Zdecydowanie. Moją nową płytę, która właśnie wyszła 26 marca nazwałem ŻYCIÓWKA a połowa piosenek na niej dotyczy biegania, sportu i motywacji do samorozwoju. Dziś sport jest dla mnie równie ważny jak muzyka.”

SARSA

Bardzo wszechstronna gwiazda młodego pokolenia, która popularność zdobyła dzięki udziałowi w telewizyjnych talent shows. Kompozytorka, autorka tekstów, która gra na instrumentach klawiszowych oraz ukulele. Jej przeboje „Naucz mnie" i „Zapomnij mi” nuciła cała Polska.

Co byś powiedziała najmłodszym, aby zachęcić ich do przygody ze sportem?

„Ze sportem jest jak ze wszystkim – trzeba znaleźć swoją dyscyplinę. Coś co polubimy i będziemy robić z przyjemnością! Aktywność fizyczna jest bardzo ważna i wpływa na wszystkie inne sfery naszego życia; Na umysł, emocje, ogólny dobrostan w organizmie. Dodatkowo jest to szansa poznania nowych przyjaciół. „

NATALIA NYKIEL

Młoda artystka, która na muzyczny rynek weszła naprawdę mocnym krokiem. Charakterystyczny wizerunek, intrygujące teksty oraz niebanalne kompozycje muzyczne sprawiają, że Natalia Nykiel to obecnie najgorętsze nazwisko na polskiej scenie muzycznej!

Czy biegasz albo trenujesz jakiś sport regularnie?

Staram się trzymać dobrą kondycję, chociaż przy moim trybie życia ciężko jest mi uprawiać jakiś sport regularnie. Bardzo dużo i często jeżdżę rowerem, chodzę na basen „

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ

Legendarny polski zespół oraz obdarzona przepięknym głosem Kasia Stankiewicz! Varius Manx & Kasia Stankiewicz zapraszają na wspólną muzyczną podróż po przebojach, które przez wiele lat okupowały pierwsze miejsca wszystkich polskich list przebojów! 

Robercie jak wspominasz szkolne zajęcia z W-F?
„To wspaniała sprawa, pod warunkiem ze zajęciami zajmuje się osoba z pasją, ja takich miałem, więc ćwiczenia oraz gry sprawiały mi wielką radość.”

Kasiu, czy uprawiasz jakiś sport?
„Uwielbiam wszelkie ćwiczenia, które angażują nie tylko ciało, ale także mózg, ćwiczenia ze stepem są jednym z moich ulubionych.