OWG - atrakcje - lekkoatletyka

17.03.2017

OWG - atrakcje - lekkoatletyka

Lekkoatletyka dla każdego

„Lekkoatletyka dla każdego” to zawody dla najmłodszych. Razem z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki spróbujemy zarazić kilka tysięcy dzieciaków pasją do sportu i duchem sportowej rywalizacji.

Między 11.00 a 14.00 na terenie boiska i bieżni Agrykola reprezentacje województw wezmą udział w rywalizacji zbliżonej formą do zawodów dla profesjonalnych sportowców.

Po godzinie 14.00 stadion zostanie przystosowany do przeprowadzenia ogólnodostępnych zawodów lekkoatletycznych. Każdy uczestnik ORLEN Warsaw Games, bez wcześniejszego zapisywania się, będzie mógł wziąć w nich udział i poczuć się jak zawodowy sportowiec.

Całe zawody zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu lekkoatletycznego dostarczonego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy chętnie wyjaśnią techniczne niuanse dyscyplin.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostaną nagrodzeni. Oby ta wspólna zabawa była inspiracją do kolejnych sportowych wyzwań i przygód z lekkoatletyką!